Щоб готувати фахівців високого рівня,  доценти кафедри енергетичного менеджменту і технічної діагностики Ігор Рибіцький, Андрій Яворський та Віталій Цих з 15 по 25 липня пройшли продуктивне навчання та прослухали курс для тренерів за програмою «Підготовка енергоаудиторів для роботи з Фондом енергоефективності». Тренінг,  організований та проведений у рамках проекту «Підтримка національного Фонду енергоефективності та програми екологічних реформ (S2I) в Україні», за підтримки GIZ та за дорученням Федерального міністерства довкілля, охорони природи та безпеки ядерних реакторів Німеччини (BMU), відбувся у Львові.

Варто відзначити високий рівень підготовки лекторів, який  дозволив присутнім тренерам підвищити рівень знань у сфері енергоефективних технологій та набути необхідного практичного досвіду при роботі з ОСББ та Фондом енергоефективності.

Навчання є необхідною складовою для відкриття в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу курсів з підготовки енергоаудиторів для роботи з Фондом енергоефективності. Викладачі ІФНТУНГ – учаснипки тренінгу, отримали сертифікати, які дають їм право вести курси.

   

3 Comments
 1. Registrati 4 months ago

  I don’t think the title of your article matches the content lol. Just kidding, mainly because I had some doubts after reading the article. https://www.binance.com/it/register?ref=V2H9AFPY

 2. address Here 4 months ago

  Aw, thіs waas an extremely good post. Tɑking a few minutes and actual
  effort to geneerate a top notch aгticle… but whatt cɑn I say… I
  put things off a wholee lot and nevr seem to get nearly anything done.

 3. daftar olimpus 4 months ago

  I’m not that much of a online reader to
  be honest but your sites really nice, keep it up! I’ll go ahead and bookmark your
  website to come back down the road. Cheers

Leave a reply

Your email address will not be published.

©2023 EMTD

Контакт

Зворотній звязок

Sending

Log in with your credentials

Forgot your details?