Ділимося з вами рейтингом країн світу, уряди яких докладають максимальних зусиль з розвитку так званої «зеленої» енергетики♻
▪ 5 місце – Німеччина
Європейським лідером за кількістю інвестицій в альтернативну генерацію є Німеччина, яка в світовому масштабі займає 5-е місце. Частка відновлюваних джерел енергії в загальному валовому споживанні електроенергії в цій країні складає трохи менше 32%. Згідно з журналом Industry Leaders Magazine, Німеччина щорічно інвестує близько 8,9 млрд євро в будівництво об’єктів, що використовують ВДЕ.
▪ 4 місце – Індія
На 4-му місці рейтингу опинилася Індія. Починаючи з 2010-го року, розмір інвестицій в розвиток альтернативної енергетики в цій країні варіюється в межах від 5,11 до 11,9 млрд євро в рік.
▪ 3 місце – Японія
На 3-му місці рейтингу закріпилася Японія. Інвестиції в розвиток альтернативної енергетики в цій країні оцінюються в інтервалі від 8 до 12 млрд євро щорічно.
▪ 2 місце – США
Єдиним представником Американського континенту в п’ятірці лідерів стали США, які вийшли на 2-е місце з розвитку енергетики з використанням ВДЕ. Експерти підрахували, що в США щорічно інвестує близько 35 млрд євро в проекти з вироблення «чистої» енергії. Ця країна є світовим лідером з виробництва біо-палива, зокрема біо-дизельного палива і біо-етанолу.
▪ 1 місце – Китай
Лідерство у в інвестуванні в створення «зеленої» енергетики утримує Китай. Всього в період з 2016 по 2020-й рік інвестиції в розвиток альтернативної енергетики в цій країні складуть 343 млрд євро. Китай є світовим лідером з розвитку вітрогенерації, сонячної генерації і виробленні сонячної теплової енергії.
Ми, спільно з

USAID Проєкт енергетичної безпеки

впроваджуємо нову бакалаврську програму з інженерії відновлюваної енергетики, яка спрямована на те, щоб кадрово забезпечити компанії у галузі енергетики.

Для консультації звертайтеся:
📞+38 067 342 8282
Джерело: bmssolar.net/

©2023 EMTD

Контакт

Зворотній звязок

Sending

Log in with your credentials

Forgot your details?