Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу з 2018 року розпочинає набір студентів на навчання  за  новою програмою   підготовки   магістрів за спеціалізацією   «Технічна діагностика обладнання та конструкцій» (рішення Вченої ради університету про відкриття згаданої спеціалізації  в  межах спеціальності 131 «Прикладна механіка» від 30.08.2017 року). Термін навчання 18 місяців.

Технічна діагностика – галузь науки і техніки, що займається: встановленням та вивченням параметрів, характеристик, що визначають стан технічних систем для прогнозування можливих відхилень значень цих параметрів, у тому числі і за межі допуску, внаслідок чого виникають відмови;

розробленням методів і засобів контролю з метою запобігання порушень нормативного функціонування технічних систем;

прогнозуванням терміну служби (безаварійної роботи) технічних систем у штатних режимах експлуатації.

Технічне діагностування – визначення технічного стану об’єкта із  заданою точністю  (ДСТУ  2389-74  Технічне  діагностування та  контроль технічного стану) і є одним із ефективних методів забезпечення експлуатаційної  надійності довготривалої  експлуатації, Проведення технічного  діагностування  (оцінки технічного стану)  обладнаня та конструкцій  є  штатною технологічною операцією на підприємствах, серед яких:

ПАТ “Укртранснафта”, ПАТ “Укртрансгаз”, ПАТ “Укргазвидобування”, ПАТ “Азот”, АТ “Укргідроенерго”, ТОВ “Карпатнафтохім”

ДП “Укрхімтрансаміак”, ДП “НАЕК” Енергоатом”,  ПАТ “Івано-Франківськцемент”, та інші.

«ТЕХНІЧНА ДІАГНОСТИКА ОБЛАДНАННЯ ТА КОНСТРУКЦІЙ»

Магістерська програма започаткована на базі кафедри Енергетичного менеджменту та технічної діагностики (9 корпус ІФНТУНГ)

МЕТА магістерської програми – формування у студентів базових знань з оцінки фактичного технічного стану машин та конструкцій, вибору найбільш інформативних діагностичних ознак про їх стан, методів збору і опрацювання діагностичної інформації, вибору засобів і методів діагностування, прогнозування технічного ресурсу обладнання та конструкцій.

ПЕРЕВАГИ: По закінченню  навчання,  магістри  додатково отримають  свідоцтво про спецпідготовку, яке дає змогу пройти атестацію на фахівця  з неруйнівного контролю  машин,  механізмів, устаткування  підвищеної  небезпеки І-го, і як виняток ІІ-го, рівня відповідно до  вимог ISO 9712:2012 “Неруйнівний контроль. Кваліфікація і сертифікація  персоналу  в  галузі неруйнівного  контролю”  в органі сертифікації персоналу та ISO / TS 21759.  Ця процедура значно  спростить  подальше  їх працевлаштування у всіх сферах діяльності з технічного діагностування(нафтогазова промисловість, будівництво, транспорт, машинобудування, енергетика, хімічна промисловість тощо).

ПЕРСПЕКТИВИ: Магістр даної спеціальності може бути працевлаштований на практично будь-якому підприємстві України, так як, ТЕХНІЧНА ДІАГНОСТИКА є штатною технологічною операцією.

ФОРМА НАВЧАННЯ: очна, заочна, дуальна, за програмою інституту післядипломної освіти

УМОВИ ВСТУПУ: диплом бакалавра, прагнення до навчання та здобуття перспективної професії

– Реєстрація в приймальній комісії

– Вступні випробування

– Оголошення рейтингу

– Підписання договору

Деталі:  тел.: 0342 50-47-08

1 Comment
  1. binance register 6 months ago

    I don’t think the title of your enticle matches the content lol. Just kidding, mainly because I had some doubts after reading the enticle. https://accounts.binance.com/en/register-person?ref=P9L9FQKY

Leave a reply

Your email address will not be published.

©2023 EMTD

Контакт

Зворотній звязок

Sending

Log in with your credentials

Forgot your details?