Технічне діагностування підземних комунікацій – один з найбільш складних і відповідальних видів технічної діагностики в системах газорозподілу і газоспоживання, транспортування нафтопродуктів, водопостачання, каналізації, електричних кабельних ліній і т.п. Складність даного виду робіт обумовлена тим, що сам об’єкт діагностування закритий від прямого доступу, тому застосування звичайних інструментальних методів діагностики найчастіше виявляється неможливим. Для цих цілей використовується спеціальне високотехнологічне обладнання та прилади.   На кафедрі “Енергетичного менеджменту та технічної діагностики”  створений унікальний полігон для діагностування підземних комунікацій.  Умови на навчально-науковому полігоні максимально наближені до реальних, під землею закладені трубопроводи і кабельні лінії.  На цьому полігоні  наші студенти за допомогою найсучаснішого обладнання навчаються знаходити і обстежувати підземні комунікації з поверхні землі фактично не покидаючи територію кафедри!

 Відстежування траси пролягання підземного кабелю за допомогою електромагнітних трасошукачів «Абрис ТМ-7» і «ТК-1»

Високоточний трасошукач RIDGID SR-60

Пошуковий генератор RIDGID ST-510

Високоточний трасопошуковий-діагностичний комплекс RIDGID

(Трасошукач SR-60 володіє унікальним методом кругового наведення на протяжний об’єкт, розташований під землею. Дана технологія дозволяє відображати на екрані приладу не прості стрілки-покажчики, а наочну схему розташування комунікацій і називається «система картографічного відображення». Завдяки цій технології більше не потрібно ходити зигзагами по досліджуваній території. Тепер оператору потрібно тільки натиснути на кнопку харчування і вибрати тип потрібної комунікації, а прилад сам її знайде, зобразивши на дисплеї, незалежно від орієнтації користувача щодо підземної траси.)

Глибинний магнітометр OGF-L – пошук траси підземного стального трубопроводу

Приєднуйтесь до наших освітніх програм («Інженерія відновлюваної енергетики», «Енергетичний менеджмент» і «Технічна діагностика обладнання та конструкцій») та навчайтесь в комфортних умовах, з новітнім обладнанням та досвідченими фахівцями !!!

 

0 Comments

Leave a reply

Your email address will not be published.

©2023 EMTD

Контакт

Зворотній звязок

Sending

Log in with your credentials

Forgot your details?