Маємо дуже хорошу новину! На підтримку нашої чудової освітньої програми «Інженерія відновлюваної енергетики» від хорошого і давнього партнера кафедри Енергетичного менеджменту і технічної діагностики – компанії УТЕМ СОЛАР (https://utem.org.ua) отримали чудові навчальні взірці. А саме це макети-муляжі автономних інверторів та літій-ферум фосфатних акумуляторних батарей відомої голандської компанії Victron Energy.
На кафедрі ЕМТД вже діє навчальна автономна сонячна електростанція, яка побудована на компонентах саме цієї компанії, що є лідером на ринку автономних систем. Також ми отримали новинку – оптимізатори для фотоелектричних батарей ізраїльської компанії Solar EDGE. Такі пристрої значно підвищують роботу фотоелектричної системи за умови часткового затінення та розкиду параметрів фотоелектричних батарей.
Отож висловлюємо величезну подяку компанії УТЕМ СОЛАР і її генеральному директору Alexandr Bazilevskiy за надзвичайно цінну допомогу в напрямку високоякісного забезпечення освітньої програми «Інженерія відновлюваної енергетики».
P.S. Компанія УТЕМ СОЛАР працює вже 18 років в галузі відновлюваної енергетики на ринку України. Виконує проекти різноманітної складності, в основному по спорудження сонячних електростанцій. Визначним в роботі компанії є надзвичайно висока якість робіт і виконання складних проектів, зокрема це побудова автомномних і гібридних систем електропостачання на базі відновлюваних джерел.

#emandtd

©2023 EMTD

Контакт

Зворотній звязок

Sending

Log in with your credentials

Forgot your details?