Наукову школу “Неруйнівний контроль та технічна діагностика бурового нафтогазопромислового обладнання та інструменту”, яка діє при кафедрі, очолює її завідувач професор О.М. Карпаш.

Основні досягнення наукової школи: досліджено нові методи та способи оцінювання фактичного технічного стану нафтогазового обладнання розроблено комп’ютеризовані технічні засоби (пересувні, стаціонарні, переносні установки то окремі прилади) для неруйнівного контролю та технічної діагностики конструкцій, матеріалів та виробів.

За основними показниками науково-технічна продукція школи відповідає світовому рівню.

На кафедрі діє аспірантура і докторантура. В рамках школи підготовлено 1 доктора та 9 кандидатів наук, опубліковано 1 монографію, більше 230 наукових праць, в тому числі, 12 – у зарубіжних виданнях, отримано понад 60 охоронних документів на винаходи, розроблено 30 нормативних документів різних рівнів. У виробництво впроваджено понад 50 інноваційних рішень, з них 3 за кордоном. Інтелектуальна продукція наукової школи відповідає світовому рівню.

За ініціативою наукової школи в НВФ «Зонд» функціонує єдина в західному регіоні України, сертифікована в системі УкрСЕПРО, система якості на відповідність вимогам стандартів, випробувальна лабораторія нафтового обладнання та інструменту та Атестаційний центр, який проводить атестацію фахівців з неруйнівного контролю у відповідності до європейських норм.

 

ПРЕЗЕНТАЦІЯ НАУКОВОЇ ШКОЛИ ПРОФЕСОРА КАРПАША О.М. (2015)

0 Comments

Leave a reply

Your email address will not be published.

©2023 EMTD

Контакт

Зворотній звязок

Sending

Log in with your credentials

Forgot your details?