20-25 квітня представники ІФНТУНГ (асистент каф. механіки машин Василь Попович, студент-магістр Інституту нафтогазової інженерії Юрій Мороз) прийняли участь у проекті “Support of innovations through improvement of regulatory framework for higher education in Ukraine” (Підтримка інновацій через покращення законодавчої бази для вищої освіти в Україні), що проходив на базі Лундського Університету (м.Лунд, Швеція).

В рамках заходу команда ІФНТУНГ, брала участь у конкурсі інноваційних проектів, представила свій проект та зайняла 1 місце. В ході заходу були також проведенні індивідуальні та групові тренінги щодо покращення навичок роботи в оцінці бізнес ідей та складанні планів щодо їх реалізацій. Команди відвідали бізнес-інкубатор Лундського університету та інші центри сприяння підприємницької діяльності у місті.

Запронований проект є бізнес орієнтованим, демонструючи вченим університетів як можна перетворити свої компетенції у реальний проект. Іншою особливістю цього проекту є те, що представляв її студент-магістр, тоді як інші проекти презентовані були аспірантами.

Слід зазначити, що саме співпраця з організацією «Темпус» відкриває безмежні можливості розвитку для нашого університету та вдосконалення професійних навичок його кадрового штабу. 

 

1 Comment
  1. This article opened my eyes, I can feel your mood, your thoughts, it seems very wonderful. I hope to see more articles like this. thanks for sharing.

Leave a reply

Your email address will not be published.

©2023 EMTD

Контакт

Зворотній звязок

Sending

Log in with your credentials

Forgot your details?