В Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу протягом місяця (з листопада по грудень) проходили курси із професійної підготовки другої групи фахівців із сертифікації енергетичної ефективності й обстеження інженерних систем будівель і споруд. Навчання організовано в рамках реалізації проєкту «Підтримка національного Фонду енергоефективності та програми екологічних реформ (S21) в Україні», який впроваджується відповідно до угоди між Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ (Gmbll).

Важливим є те, що ІФНТУНГ входить до тієї невеликої кількості університетів, які є учасниками програми «Заклади вищої освіти – платформа для підготовки висококваліфікованих енергоаудиторів» та мають досвід підготовки фахівців з обстеження інженерних систем та проведення аудиту енергетичної ефективності будівель. Нашим університетом уже було підготовлено більше 50 енергоаудиторів.

Так, атестаційна комісія ІФНТУНГ, за результатами проходження кваліфікаційного іспиту 18 грудня 2019, року прийняла рішення про видачу енергоаудиторам, які успішно здали іспит, кваліфікаційних атестатів на право проведення сертифікації енергетичної ефективності й обстеження інженерних систем будівель

Привітали уже професійних енергоаудиторів проректор з науково-педагогічної роботи, голова атестаційної комісії Максим Карпаш та викладач-тренер Андрій Яворський, які наголосили, що саме від компетентної та фахової роботи енергоаудитора залежить успішність впровадження реформи енергоефективності в Україні.

Довідково. Навчання та атестація фахівців здійснюється при Центрі сталого розвитку на базі кафедри енергетичного менеджменту та технічної діагностикиНавчальна програма, за якою здійснюється підготовка енергоаудиторів, повністю відповідає вимогам Фонду енергоефективності.

Звертаємо увагу, що з 16.12.2019 р. оголошено новий набір на навчання! Детальніше

   

4 Comments
 1. 부산출장마사지 4 months ago

  Very good post! We are linking to this great article on our site.
  Keep up the good writing.

 2. upholstery attachment 4 months ago

  With havin so much content and articles do you ever run into any issues of plagorism or copyright violation? My blog has a lot of exclusive content I’ve either written myself or outsourced but it appears
  a lot of it is popping it up all over the internet without
  my authorization. Do you know any ways to help reduce content from being ripped
  off? I’d truly appreciate it.

 3. Quality posts is the main to interest the viewers to visit the web page,
  that’s what this web site is providing.

 4. 창원출장안마 4 months ago

  There’s certainly a great deal to learn about this
  subject. I love all of the points you have made.

Leave a reply

Your email address will not be published.

©2023 EMTD

Контакт

Зворотній звязок

Sending

Log in with your credentials

Forgot your details?