Сьогодні моніторингова група від NORD Університету у складі Ольга Ермоленко (Olga Iermolenko) та Torstein Vik Århus працювала в Івано-Франківську з місією оцінки ефективності проекту «Україна-Норвегія» за шість семестрів (2015 – 2017 роки). Як і у попередніх містах реалізації проекту, моніторинг складався з декількох складових:
– зустрічі з адміністрацією проекту від Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу та громадської організації «Бюро розвитку, інновацій та технологій»;
– відкритої бесіди з представниками викладацького складу, який працює з учасниками проекту;
– ввдкритої фокус-групи з випускниками різних семестрів зазначеного періоду (4 особи);
– анонімного анкетування випускників проекту.

Випускники досить докладно розповіли як участь в проекті впливає на їхнє життя, як вплинув на них досвід як місцевих, так і норвезьких викладачів, психологів. Було відмічено важливість участі у проекті саме для єфективного процесу соціальної адаптації. Випускники дуже активно спілкуються між собою, з представниками університету та громадської організації.

Цього тижня моніторингова група ще працюватиме в чотирьох містах Західної України.

Джерело: The International Foundation for Social Adaptation

3 Comments
  1. gate.io 6 months ago

    I may need your help. I tried many ways but couldn’t solve it, but after reading your article, I think you have a way to help me. I’m looking forward for your reply. Thanks.

  2. Create Account 6 months ago

    The point of view of your article has taught me a lot, and I already know how to improve the paper on gate.oi, thank you. https://www.gate.io/vi/signup/XwNAU

  3. gate io 6 months ago

    I may need your help. I tried many ways but couldn’t solve it, but after reading your article, I think you have a way to help me. I’m looking forward for your reply. Thanks.

Leave a reply

Your email address will not be published.

©2023 EMTD

Контакт

Зворотній звязок

Sending

Log in with your credentials

Forgot your details?